| Deea_Maryus_1991 a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu daca cremele de la nivea sunt bune si ce crema imi recomandati pentru ten uscat va multumesc mullttt

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Http://www.nivea.ro/......n-sensibil
O folosesc de un an si este cea mai buna crema de fata pe care am avut-o vreodata. Eu am tenul foarte uscat si de gand folosesc aceasta crema nu mai am probleme. Ti-o recomand cu multa placere.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cremele de la nivea in general sunt foarte bune, o sa gasesti crema si pentru ten uscat

| positivity a răspuns:

Da sunt bune.
Dar, totuși, recomand cu mare drag cremele de gălbenele.

Răspuns utilizator avertizat
| PrincessSophie a răspuns:

Cremele de la Nivea sunt fara nicio indoiala cele mai bune. happy

| Keety a răspuns:

Cremele de la nivea sunt bune, poti cumpara creme hidratante pentru tenul tau, de la avon de la nivea de unde vrei, sau poti sa-ti cumperi niste masti pentru fata (este o crema albastra de la nivea super buna)
fundita? happy