| LaLaLaAM a întrebat:

As vrea niste sfaturi despre cum sa fiu mai frumoasa.Adica (virgula) cum sa ma imbrac, cum sa-mi fac parul etc.As vrea sa stiu cum pot sa fac sanii sa para mai mari prin bustiera pentru ca nu pot sa port sutien.sad Multumesc! Nu va bateti joc!

6 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

Steagul SUA la putere=shoruri, maieuri...La coafuri se poarta coada de peste! Si nu conteaza ca nu ai ce baga, poarta sutien cu push up. FUNDA?

| florinvalentin99 a răspuns:

După părerea mea, frumusetea vine din interior, asa că imbracăte/macheazaăte cum iti place tie, toate fetele sunt frumoase dacă cred asta.

| UKlover a răspuns:

Ai grija de parul tau, de maini, de unghii, zambetul este la fel de important. Incearca sa mananci mai sanatos si imbraca-te in functie de cum te simti tu bine. Poti sa iei cateva idei de aici: http://callmewelld.blogspot.ro/

| Onutza24 a răspuns:

Poi ai putea sa te imbraci mai sexy(rochite de vara,fuste,maieuri viu colorate), tinand cont ca este sezonul verii, ai putea sa te coafezi, purtand accesorii asortate, cercei...make up, dar sa nu abuzezi de el:d..si frumusetea vine din interior.:*

| crazyalzz a răspuns:

Buna daca ai vrea sa vb si sa te ajut cu parul ia adresa mea de yahoo (alina. v001)...pana atunci sa vorbim despre imbracaminte..vara asta se poarta culorile deschise, tipatoare...e cam cald afara si ar fi bine sa porti o fusta sau pataloni scurti sa pari mai sexy si maieuri sau tricouri cu un umar gol sau scurte ca si o bustiera. si pentru sani ce sa iti spun nu poti sa ii faci mai mari doar cu un sutien

| Pufulets a răspuns:

Ar trebui sa ai grija de tine si normal de frumustete, imbracamintea: sa te asortezi cu anumite accesorii, coafura: depinde cum crezi ca iti sta mai frumos. Sper ca te-am ajutat :*.