| Adrian666 a întrebat:

Buna as vrea sa am un abdomen cu patratele. mi-am cumparat o banca pentru abdomene si as vrea sa stiu cate serii ar trebui sa fac si cate abdomene intr-o serie? si se face zilnic? si alte informatzii care m-ar ajuta daca puteti sa-mi dati. va multumesc

3 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Eu pe vremuri, adica de vreo 5 ani aveam un astfel de abdomen, insa nu am facut deloc abdomene! Timp de doi ani am facut atletism, dar faceam de vreo 2-3 ori pe saptamana cam asa! Alergam, saream la groapa de nisip, aruncam mingea de oina, faceam exercitii de incalzire si cam atat! Inca mai am un abdomen frumos dupa 5 ani in care nu am mai miscat deloc!

| sorynna a răspuns:

Pai trebuie sa mananci si sanatos pentru a avea un abdomen cu patratelehappy fara prea multe prajeli si chestii de genu. pentru inceput poti face de vreo 3-4 ori pe saptamana mai multe serii de cam cate poti tu, macar vreo 5 serii de cate 20. apoi faci mai des si mai multe happy

| madalin243 a răspuns:

Eu zic asa. urmeaza acest link timp de cateva saptamani - http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek (*). la inceput o sa te cam doara gatul dar. dupa cateva zile o sa se obisnuiasca cu acele exercitii.eu le fac de 3 luni si. am 8 pack daca o sa faci exercitiile corect iti spun eu ca o sa fii multumit;)