| andrushk50 a întrebat:

As vrea sa comand o pereche de poante de pe internet si vreau sa-mi dati site-uri cu cel mai ieftin pret.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| twilightt a răspuns:

Sunt bune poantele care le-ai luat? Imi trebuie si mie la balet.Te rog! Spune sincer!

| andrushk50 explică (pentru twilightt):

Pai sunt bune, dar sunt si mai bune si mai rexzistente decat asteawinking Eu fac balet de placere, dar daca tu vrei sa-ti faci o cariera in asta, iti recomand sa iti iei poante mai bunewinking.

| archas a răspuns:

"okazii", dar ai mare grija uitate la profilul vanzatorului sa vezi ce review are de la ceilalti cumparatori sa nu iti iei teapa!