| ysabela21 a întrebat:

Buna!

As vrea sa devin reprezentant oriflame, dar imi este putin frica big grin!
Vreau sa gasesc pe cineva de incredere cu care sa colaborez si sa ma ajute sa devin reprezentant...am inteles ca pot sa ma inscriu si pe numele mamei si ca trebuie o copie de pe buletin! Altceva ce mai trebuie?

Acum am cateva intrebari la care vreau sa raspundeti:
-De cat trebuie sa fac comanda ( minim?).
-Daca nu mai vreau sa fiu reprezentant si nu am timp, pot sa renunt si sa nu mai fiu reprezentant?
-Daca nu fac comanda de cat mi se cere ce se intampla?
-Primesc cadouri?
-Prima dat cum se actioneaza,. imi trimite catalogul prin posta sau cum?

Fundita si vot raspunsului complet si am nevoie de cineva de incredere sa ma faca >reprezentant:!

44 răspunsuri:
| Antonia_Larisa_1992 a răspuns:

Buna te-ai facut reprezentant? daca ai fb anunta-ma

| Georgiana_Cristina_1986 a răspuns:

Da vreau sa fiu reprezentant

| reprezentantoriflame a răspuns:

Ca reprezentant Oriflame ai posibilitatea sa comanzi produse din catalog cu reducere de pana la 40%, detalii pe http://orifonline.ro. Daca ai cel putin 16 ani impliniti te poti inscrie cu acordul parintilor fara probleme. Nu exista o valoare minima de comanda, insa daca vrei sa beneficiezi de discountul pentru reprezentantii Oriflame, acesta se aplica incepand de la comenzi in valoare de cel putin 70 lei (pret de catalog). Daca plasezi o comanda sub 70 lei, vei achita pretul de catalog pentru produse. Daca nu plasezi o comanda nu se intampla nimic, nu exista nicio taxa in acest sesns - plasezi comenzi atunci cand doresti in valoare de cat doresti. Nu exista un minim impus, insa daca iti doresti sa castigi un venit suplimentar - acesta este direct proportional cu valoarea comenzilor pe care le plasezi (cu cat ai o comanda Oriflame mai mare, cu atat ai o reducere mai mare - incepand de la comenzi de 600RON, ai reducere aproape jumatate - 40%). Succes!

| Bumbea_AnaMaria-Violeta_1999 a răspuns:

Buna! eu as putea sa te ajut sa te inscrii si poti sa te inscriu fara copie de buletin a mamei sau altele.
da vei primi cadouri diverse produse. cataloagele si produsele le vei primi prin fan curier
https://www.facebook.com/profile.php?id=100013704108787
aceasta este adresa mea de Facebook astept mesajul tau te voi ajuta sa realizezi comenzile si cu sfaturi oricand

| Stefi_Stefania_1968 a răspuns:

Buna, pentru a primi cadouri prima ta comanda trebuie sa fie.de.150lei pret catalog si primesti o reducere de 23% iar la următoarea comanda vei primi un cadou.La oriflame minim de comanda este de 70 lei cu red de 23%, poti baga comanda oricînd adica nu trebuie sa bagi obligatoriu în fiecare campanie

| alemat a răspuns:

Salut!
Inscrierea este gratuita si poti beneficia de discount de pana la 40% fata de pretul afisat in catalog. Formular inscriere reprezentant Oriflame ai ccesand link-ul: http://my.oriflame.ro/alexandra_oriflove

| Marascu_Petronela_1994 a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/......consultant nu este obligatoriu in fiecare luna sa dai comezi...

| Muresan_Bianca-tania_1988 a răspuns:

Înscrieri la oriflame daca vs doriti un sprijin in a va forma o cariera nu ezitati sa ma contactați o zi placuta tuturor