| ZapaciLaa a întrebat:

As vrea sa imi cumpar de la Avon sau Oriflame un baton corector(gen ruj sau creion). Sunt bune? Cat ar costa fiecare?
Thx :*

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cele de Avom pot fi cam prea scumpe, desi sunt de calitate. Oriflame e mai ieftin si sunt de calitatehappy
Dar eu te-am vazut in avatarul tau de la acest cont, asta daca esti tu, si esti asa draguta! de ce sa-ti strici tenul cu porcarii de farduri?puppy dog eyes
Ok, daca iti iei vezi sa ai grija la demachiere pentru ca poti face acnee, si dimineata si seara daca incepi cu machiatulhappy:*

2 răspunsuri:
| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Buna
poti vedea pretul exact vizualizand brosura online pe site-ul www.avon-cosmetice.com
sunt mai multe variante. intre 9 si 17 ron
sau suna-ma si vb 0732440744
mihaela avon

| oriflamista a răspuns:

Bton corector Tea tree de la Oriflame costa 10 lei; il poti cumpara chiar cu mai putin daca devii client direct Oriflame si poti cumpara cu reduceri intre 23%-40% fata de catalog. Ca sa devii client direct poti intra pe blogul meu, www.oriflamista.blogspot.com si daca te-ai hotarit, ma poti suna la 0752 396257, YM lavinia703807