Întrebare recomandată | Blackwoman27 a întrebat:

Care baton corector pentru cosuri este mai bun? cel de la oriflame sau cel de la avon?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am avut baton corector de la Avon si stiu ce e bun, il recomand cu incredere

| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Eu zic ca cel de la Avon, are o consistenta mai cremoasa cel de la ClearSkin (Gama Avon), si acopera mai bine + ca si trateaza cosurile si impiedica aparitia lor. Numai bine, o seara frumoasa!

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Eu iti recomand cel de la oriflame.eu pe acela il folosesc si pot sa spun ca sunt multumita de el.

| AnonimusGirl a răspuns:

Cel de la Oriflame acopera f bine cosurile insa eu nu am observat ca mi le usuca.iar pe cel de la la Avon nu l-am incerct dar am inteles ca e bun

| eandopuncttk a răspuns:

Cel mai corector Baton pentru cosuri e batonul care il au baietii in dotare intre picioare. incearca-l

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Eu am de la oriflame, pot sa zic ca este bun. Adica chiar m-a ajutat cu cateva cosuri.
Sper ca te-am ajutatwinking!

| Deniiidk a răspuns:

Eu am de la ambele firme, dar sunt mai multumita de cel de la Oriflame! :*

| Aldercy a răspuns:

Cel de la oriflame. Mie produsele de la oriflame mi se par mult mai bune decât cele de la Avon. Mi-am luat un rimel de la Avon şi nu am fost deloc mulţumită, era uscat ..pe când cele de la Oriflame sunt mai "apătoase".

| gabytza2013 a răspuns:

Eu am fost multumita de cel de la avon

| teomili a răspuns:

Eu ti l-asi recomanda pe cel de la AVON.

| llMalvinall a răspuns:

Eu iti recomand oriflame

| Andreutza171 a răspuns:

Eu am de la avon si sunt foarte multumita de el... cat despre oriflame nu stiu...

| Unique2 a răspuns:

Eu zic ca e cel mai bun cel de la Avon pentru ca e o firma mult mai renumita.Eu sunt multumita de multe produse happy