| andrushk50 a întrebat:

Buna happy. As vrea sa ma ajutati in legatura cu (scuzati cacofonia) coafurile. As vrea sa-mi dati idei despre cum sa-mi aranjez parul | in afara de clasicele : 2 codite impletite, o coada impletita la spate sau intr-o parte, coada de cal - pe care le-am avut pana acum |.

Multumesc anticipat.
Funda happy.

2 răspunsuri:
| elenutzalarisa a răspuns:

Spicul graului, sa ti-l lasi desfacut si sa il tapezi putin sus, desfacut si ondulat la varfuri, sa il impletesti in 5(adica impletitura din 5 suvite)daca nu sti sa faci asemenea lucruei te sfatuiesc sa te uiti pe,, www.youtube.ro"