| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma fac roz la varfurile la par... cu ce as putea, in afara de nuantator sa fie permanent!

7 răspunsuri:
| Bettt:) a răspuns:

Pentru o perioada scurta ( la 1-2 spalari) am vazut ca unele fete folesc creta colorata happy iti umezesti parul, il rasucesti si dai cu lungimea cretei unde vrei sa prinda culoare. Dupa asta il usuci siiii. tadaaaam

| ONElena11 a răspuns:

Stiu ca este o substanta, o iei de la farmacie. Rosu carmin sau ceva de genu'

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Iei vopseaua dar nu din aia de la Kallos sau Schwarskop, mărcile alea mai ieftine, acele mărci,, ieftine˝ au aproape toate culorile. Te duci la coafor cu vopseaua şi îi zici coaforistei cum stă treaba.
Succes!

| Buburuzăăăă a răspuns:

Vopsea...

| Eudaimonia a răspuns:

Mai intai fa rost de hartie creponata ( hartie de aia care pare shifonata), apoi udo putin, sau ia o fasie din ia si bag-o in apa, (te vei murdari rau pe degete, poti purta manusi) ( dar se spala), asa apoi dai pe par pana se coloreaza, big grin, funda?

| kumika a răspuns:

Cu spray-uri speciale care se duc la prima spalare. Se gasesc in magazine nu in hipermarket-uri. Eu mi le cumpar dintr-un magazin pe undeva pe la Prosper, aproape de Real Vitan, Stadionul Olimpia daca iti spune ceva...

| nickiminaj16 a răspuns:

Poti folosi hartia creponata.iti umezesti parul, umezesti hartia si ti-o legi de suvita.stai asa cam 25-30 minute. sper ca te-am ajutat