| Mihaelutza97 a întrebat:

am nevoie de ajutor.
eu am parul saten, nici foarte inchis, dar nici fparte deschis. si este destul de lungut si in scari. si as vrea o schimbare. o coafura diferita, sau un ombre...nu vreau sa ma vopsesc total sau asa, ci doar sa il decolorez la varfuri sau sa dau cu nuantator varfurile. si pentru ombre sau daca vreau ceva la varfuri, nu vreau sa merg la coafor. da-ti-mi o idee de tunsoare sau spune-ti-mi cum as putea sa imi fac varfurile singura acasa.
Dau funda. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| isabelmaria a răspuns:

Hellohappy Si eu am parul aproape ca al tau(al meu este in scari, mediu si saten mai mult deschis). Stiu ca nu vrei sa iti vopsesti parul total dar eu iti spun dea cuma ombre pe culoarea ta de par NU se potriveste deci uita de asta.ce ai putea sa faci in schimb este sa iti decolorezi varfurile acasa, cu apa oxigenata. daca nu, te poti duce la coafor sa iti faca o noua tunsoare care sa se potriveasca cu forma fetii tale. sper ca te-am ajutat ✌ pupici