Întrebare recomandată | Zellen a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc asa : https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/......0628_n.jpg Un salon bun din Constanta care sa poata sa faca asa? laughing ca nu vrea sa ma trezesc cu cine stie ce in cap. laughing FUNDA!

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca as fi in locul tau m-as vopsi blond la radacina si mi-as lasa varfurile nevopsite...mi se pare mai interesant asa

| RedheadOnTheRun a răspuns:

E un simplu "ombre", care se realizeaza la majoritatea saloanelor, in ziua de azi.

| hamsterita29 a răspuns:

Cam la toate saloanele poti sa iti faci ombre.

| Zellen explică:

Maturizeaza-te

| Teodora11042002 a răspuns:

La orice salon. majoritatea realizeaza asa ceva.

| MyLady111 a răspuns:

Frumoasa culoare! Nu sunt eu cu saloanele dar iti recomand BeawtyShineCons.