| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa ma vopsesc {ciocolatiu]. ce vopsea imi recomandati fetelor?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mama mea e hairstylist si ea ma face si pe mine si stiu ca tuturor clientelor ei recomanda vopseaua wella deoarece culoare isi pastreaza intensitatea si dureaza foarte mult.

| faramatania a răspuns:

Cred că merită încercată,
Voilà:
http://www.lorealparis.ro/......colat.aspx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Cumparati vopsea ciocolatie de la Scharscovd sau de la L'Oreal, stiu ca iarasi este.
Te pup!

| AleeLeo a răspuns:

Garnier color sensation

| AquaMarine a răspuns:

Kallos.
Merită încercat. Este buna ca preţ, te ţine mult, dar pentru a te vopsi, mai întâi alegeţi nuanţa de pe catalog.