| maria_5722 a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc dar nu stiu ce culoare m-ar prinde bine eu sunt putin mai creola iar culoarea mea din [par de acum este caramel si nu ma prea incanta astapt parerile voastre

3 răspunsuri:
| XxCrysXx a răspuns:

Pai castaniu, bruneta cu suvite blonde sau cu o suvita mov

| 23mma a răspuns:

Tie ti-ar sta bine roscata sau bruneta pentru ca blonda nu o sa iti stea bine cu culoarea care o ai la ten... pupici :*:*

| Pixii a răspuns:

Pai ai putea Blonuzza sau Brunetzzica sau Castaniu Eu mi-as face niste suvite roz sau una verde in fata peste parul blondutzz sau negru. Sper ca te-am ajutat!