| cristinabelu a întrebat:

as vrea sa mi fac un tatuaj pe ceafa(niste aripioare de inger) ce spuneti? va multumesc

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Sunt super tari.Să nu le faci prea mari.

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti la inceput incerca un tataj nepermanent cu modelul care iti place si daca esti multumita sa-ti faci dupa unul permanent.
Modelul cu aripioare de inger mi se pare sweet.

| mimiwewem a răspuns:

Bună.Eu zic să nu-ți faci... plăcerea e pe moment, și apoi o să te plictisești de el. Dar dacă tot vrei să ieși cu ceva în evidență, fă-ți tatuaj pentru 2 săptămâni. și după ce se duce, îți mai faci altul[tot pentru 2 săpt]. Nu are rost să te complici, mai ales că o să și te doară. Acum faci ce dorești tu. Pa-pahappy

| Atotstiutorul a răspuns:

Ar merge mai bine niste aripioare picante!

| WildDream a răspuns:

Daca esti absolut sigura ca vrei ceva permanent si nu o sa te plictisesti de tatuaj atunci fa-l. Pentru niste aripioare micute si simpatice zic ca merita sa suporti durerea happy

| cristinabelu explică (pentru WildDream):

Multumesc frumos:.sa mi tineti pumniilaughing

| deeyutzza94 a răspuns:

Sunde dragute 2 oripioare pe ceafa dar ai grija sa fie mucute si finute, oricum lumea nu are o idee foarte buna despre tatuaje.

| helpyou03 a răspuns:

Daca e mic si finutz eu zic sa iti faci.

| cristinabelu explică:

Mai am un tatuajde ci nu e placere de momentlaughing si da il fac micut si finutz.va multumesc.app:daca ai chef de aripioare picate du-te la kfc:rolling on the floor