| Ana670maria a întrebat:

Buna! As vrea sa stiu cum se numesc acei pantofi (sau adidasi) stil converse pe care i-am vazut la majoritatea persoanelor anul asta in diverse culori. Vreau sa-mi cumpar si eu, dar nu stiu cum se numesc...am observat ca sunt dintr-un material foarte comod, si unde i-as putea gasi?

Răspuns Câştigător
| asuari a răspuns:

Cred că te referi la vansurile hi. Găsești o varietate de culori plus că mie îmi place materialul. Am o pereche de 3 ani din piele întoarsă pe care am purtat-o in mod excesiv și inca arată foarte bine.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Că și știm noi ce adidași ai văzut tu la majoritatea oamenilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șlapi, frate, șlapi.