| love_1617 a întrebat:

Buna ...as vrea sa stiu daca cineva de pe aici are placa de par Braun satin hair...cum vi se pare? sunteti multumiti de ea? si nu in ultimul rand de unde si la ce pret ati luat. o?

Răspuns Câştigător
| flavia19 a răspuns:

Buna! eu am de aproape un an aceasta placa Braun satin hair http://www.confident.com.tr/......tirici-ES3 este super si este si ceramica, nu are deloc parul.am primit-o cadou, sunt foarte multumita de ea, cred ca este undeva in jurul a 200 de lei. Funda?

| love_1617 explică (pentru flavia19):

Mersi...sper ca asa ebig grin

| flavia19 a răspuns (pentru love_1617):

Chiar asa este!:*