| anamaria1819 a întrebat:

As vrea sa stiu daca merita sa cumpar fondul de ten Liquid Perect de la Ladys.Este bun? La incercat cineva? Costa doar 15 lei insa mi se pare bun tinand cont de faptul ca am nevoie de acoperire mica sa medie insa nu mare pentru ca nu am probleme mari cu tenul dar vreau sa aud pareri si daca la incercat cineva.

2 răspunsuri:
| assi a răspuns:

Eu l-am incercat si chiar daca apreciez produsele fondul acesta de ten nu imi prea place...iti recomand cel de la farmasy stay matte care este tot la fel de ieftin dar cu siguranta mult mai bun :* funda?