| deeyuz a întrebat:

as vrea sa imi schimb fondul de ten dar nu stiu ce sa cumpar. puteti sa imi recomandati niste fonduri de ten cu o acoperire medie spre mare si sa aiba o rezistenta mai mare, deoarece am mici probleme cu acneea si cu tenul gras. daca se poate, aceste fonduri de ten sa nu coste mai mult de 30-40 lei. stiu ca cer multe la un pret mic. ofer fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aici,
http://www.produsecosmetice.ro/fond_de_ten-c37.html
Te pup!

| TheVampireGirl a răspuns:

La oriflame e un fond de tenthinking very mehappy e 12 leithinking de cateva luni doar tipul ala de fond de ten imi iau si e foarte bun.e un tub[cred ca asathinking]negru cu capac movhappy sper sa te-am ajutat:*

| Marya1088 a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=24916
La mine asta a functionat de minune plus Cremă-gel de zi Optimals Matte Touch folosita ca baza