| Aniana111 a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu parerile voastre despre placa Remington Pearl ( doar daca o aveti sau o are o prietena ) pentru ca mi-as dori aceasta placa de Craciun si nu stiu daca e foarte buna happy. Dau fundita :*!

Răspuns Câştigător
| ymma a răspuns:

Placile de la Remington sunt cele mai bune...eu am silk si sora mea are pearl..am facut o comparatie intre cele doua si am ajuns la concluzia ca e mai buna silk..binenteles ca si pearl indreapta foarte bine dar daca vrei una mai buna eu iti recomand silkwinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate plăcile ard părul, eu am profesională, am dat o căruță de bani și o folosesc extrem de rar pentru că îmi place să am părul sănătos, nu tocat!
Pa, pa.

| Aniana111 explică (pentru Legiuitoarea):

Daca iti iei o placa buna si folosesti protectie termica si nu iti indrepti parul in fiecare zi nu il ai "TOCAT". Eu am intrebat cine are acea placa nu cine stie care alta. Oricum mersi de sfat happy