| aduu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cu ce ar fi bine sa ma imbrac de Revelion.Nu am nici.o idee. Help me x_X Tin sa precizez ca:voi petrece la o colega acasa si ca nu prea am fuste/rochii in garderoba sad

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ceva cât mai simplu, pentru că bănuiesc că petreceți doar voi nu invita la ea multe persoane (ex: 10).
Mă gândesc că ar fi frumos, dacă te-ai îmbrăca cu o pereche de pantaloni cât mai elastici, şi o bluză confortabilă.
Uite, mă refer la o ținută de acest gen: http://weheartit.com/entry/47654853
http://weheartit.com/entry/47651513
De revelion nu trebuie să fii falsă (gen: fuste scurte, machiaj la greu, unghii de doi metri), trebuie să fii TU.

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Iti poti lua blugi sau colanti.
In sus, poti purta un pulover.

Bafta!

| Niiiicu a răspuns:

Heihappy poti purta o pereche de blugi simpatici asortati cu ceva rosu o camasa sau o bluzica si e gata plus ca daca iei blugi negri cu rosu da un aspect placut si vei fi frumoasahappy disttractie placuta

| AmanoYuno a răspuns:

Deci :
colanti cu un tricou dragut si un plover lung si ai putea pune si o fustita peste daca vrei.sau fara colanti...hm
ma rog alegerea ta:*

| Juleuuss a răspuns:

Noi nu știm ce haine ai tu, deci nu te putem ajuta!

| zozoMik a răspuns:

Pai:S
Eu port o pereche de jeansi puppy dog eyes cu un tricou si o geaca de pielepuppy dog eyes
Si in picioare am o pereche de ghetute stil,, bocanci`` cu tocpuppy dog eyes

Daca preferi ceva comod poti face aceeasi alegere ca si mine SAU poti purta o pereche de colanti cu un tricou, doar daca nu ai de gand sa iesi pe afaralaughing

sper ca ti-am fost de ajutorpuppy dog eyes

| Andreea9595 a răspuns:

Poti purta o bluza/ camasa mai lunga cu niste colanti (poate cu print) sau pur si simplu o bluza mai speciala. Ai zis ca nu prea ai, asta inseamna ca ceva totusi ai. Scoate totul din dulap si uita-te cu atentie. An nou fericit!

| FlowerRoseRose a răspuns:

1) Poti asorta albul cu negrul
2) Poti sa porti o helanca alba(o culoare deschisa) niste colanti (o culoare inchisa) si cu un bolero(vesta)
3) E la moda sa porti tricoul peste bluza!
4) Mai cauta pe net :-)

| FlowerRoseRose a răspuns:

1) Poti asorta albul cu negrul
2) Poti sa porti o helanca alba(o culoare deschisa) niste colanti (o culoare inchisa) si cu un bolero(vesta)
3) E la moda sa porti tricoul peste bluza!
4) Mai cauta pe net :-)
De revelion se poarta culorile deschise si tipatoare

| dodo1mik a răspuns:

Pai ce pot sa zic nici eu nu sunt fan fuste/rochii.
Ceva rosu ar fi de preferat ca sa respectam traditia, dar nu este neaparat nevoie.
Eu as opta pentru blugi stramti sau colantii negri, tocuri, si un tricou sau o bluza sau plouver cat mai shic, accesorii normal: inel/e, lantisor, cercei. Paru poti sa il lasi desfacut, indreptat sau bucle (tu stii cum iti sta mai bine). Nu-i chiar asa complicat sigur gasesti ceva frumos prin garderoba. Distractie placuta!:*

| aduu explică:

Vă mulțumesc tuturor pentru sfaturi.Am învățat cate ceva de la fiecare. Distracție plăcuta și voua și un an cât mai bun :*

| raishka a răspuns:

Cum ai zis, vei petrece la o colega acasa. Asta insemnand ca te vei distra nu? Fustele si rochiile nu se compara cu o pereche draguta de jeansi cand e vorba de distractie (+comoditate).In partea de sus poti purta o bluza draguta, poate fi si o camasa, ceva nu foarte elegant, dar nici de toata ziua. In picioare sunt convinsa ca vei lua "vesnicile cizme". Oricum, in casa nu vei sta cu ele oh go on.
Distractie lacuta :*

| joker05 a răspuns:

In principal haine!