| lluisa21 a întrebat:

Vinerea viitoare este festivitatea si habar n-am cu ce sa ma imbrac. Ideea e ca nu is genu' cu fuste/rochii sau tocuri siii mai mult cred ca o sa iau ceva premiu' sad. Help me, please!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum te simti tu bine.
Jeansi, o camasuta, o vestuta de blugi peste, tenisi.
Te pup!

5 răspunsuri:
| AndreeaClaudy a răspuns:

Doamne fereşte, la festivitate cu tocuri şi rochie? Alo, e festivitate de sfârşit de an, nu banchet sau ceva de genul. Nu-i aşa?
Îţi iei şi tu nişte blugi şi-ul maieu sau tricou şi în picioare sandale sau balerini. Cum te simţi tu mai bine, mai ales că o să iei premiu, toţi or să te vadă. Nu vrei să arăţi ca ultima panaramă nu?

| lluisa21 explică (pentru AndreeaClaudy):

Si eu zic ca e doar o festivitate si nu inteleg de ce multe fete isi bat atata capu' cu ea. 8-)

| dizzybyfi5 a răspuns:

Hey iti dau eu idei rochia: una mulata pe corp coafura: til lasi desprins si sa-ti faci din breton un trandafir sil acoperi cu sclipiki de care vrei tu nu conteaza tocuri: sa se asorteze cu rochia sau cu machiajul. machiajul: sa te dai cu tus si cu un rimel o sa fii foarte frumoasa si apropo sa te dai cu un fond de ten ca sa iesi bine in poze pup

| dizzybyfi5 a răspuns:

Hey te ajut eu rochia sa fie una mulata pe corp machiajul un rimel cu un tus tocurile sa se asorteze cu rochia cuafurata cum vrei uh fatil