| Flavia96 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu un Salon din bacau unde as putea sa ma vopsesc dar sa fie mai convenabil (adica pana in 100 lei)...dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| aleksia1 a răspuns:

Apropohee hee funditabig grin?

4 răspunsuri:
| aleksia1 a răspuns:

Buna. Stiu un salon foarte bun (sunt client fidel). Este o tipa buna acolo.Se numeste Catalinalove struck ...Salonul nu ia multi bani pentru ca nu este foarte cunoscut.Nu situ exact cum se numeste dar iti spun unde este. Te duci la posta (cea de la tic tac, langa piata sud, cea langa care este un cimitir in stanga ei) deci te duci la posta si imediat pe strada din dreapta postei (spre scoala 10) nu mergi foarte mult si pe stanga in parte postei este salonul.Este langa o farmacie. Urci niste scari si ai ajuns.
Daca vrei mai multe datalii si nu ai inteles bine zi-mi si iti dau id de mess.Eu nu am nici o treaba cu personalul de acolon adica nu imi sunt rude etc dar sunt fff buni

| Flavia96 explică (pentru aleksia1):

Da o stiu e vecina mea dar m-ar interesa cat costa

| Flavia96 explică (pentru aleksia1):

Da...e vecina mea dar cam cat costa?

| aleksia1 a răspuns:

Pai cu tot cu spalat vopsit coafat (ondulat) par de lungime medie a luat 80 de lei iar la alte saloane mi-a luat cate un milion si nici nu imi statea parul in nici un fel -_-