| alymitu a întrebat:

As vrea si eu modele pentru unghii scurte (preferabil pe video). Sa nu fie foarte incarcate...si sa fie cat mai usor de facut.(sunt la inceput) Multumesc! Fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| kariny06 a răspuns:

Buna.
http://www.eva.ro/......35512.html
Sper sa-ti fie de folos.
Fundita?:o3

| kariny06 a răspuns (pentru kariny06):

Multumesc pentru funda :*

| kariny06 a răspuns (pentru kariny06):

Merci.

4 răspunsuri:
| Irinnaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/cutepolish
Aici gasesti de toate :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa unghiile albe mate in doua straturi si poti sa le faci randuri de buline. Un rand roz deschis, roz mediu, inchis, rosu, oranj, albastru, violete etc. Si daca nu ai aparat special poti folosi varful unei agrafe sau ce mai gasesti tu prin casa.

Poti sa le faci roz si cand se usuca folosesti un colt de burete si le tamponezi cu alb mat doar pe varfuri. Va iesi un french foarte dragut.