| XYZsnick a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu daca masca de argila o poate folosi si fetele de 13-16 ani, din cate am inteles e de la 20+.
Se poate intampla ceva daca o folosesc de cateva ori.
vreau raspunsuri cat mai curand

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Daca ai tenul accneic, gras etc. iti recomand sa o folosesti.
Dar daca tu nu ai tenul cu impuritati si este mixt, nu o folosi indiferent de varsta.
Si eu foloseam pe la 15 ani, am avut pana acum vreo 2ani probleme cu tenul, acum am 21si am un ten impecabil.
Dupa ce te speli o sa iti lase tenul ft fin, chiar o sa fii uimita, este ft buna!
Nu "abuza" de acea senzatie, una la o saptamana este destul.
Bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă este peste vârsta ta, nu recomand!
Dacă î-ți dai de la vârsta asta cu porcării mai târziu cu ce mai dai pe față?

| mijlsach a răspuns:

Nuse intampla nimic...dar nu cred ca e absolut necesar pentru varsta asta...Bafta!big grin