| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Astazi am vazut baiatul care l-am iubit enorm!
dupa maine bine de 5 luni inevitabil am dat de el sad

eu eram in spate! cand m-a vazut a mers foarte incet sa astepte sa trec in fata lui
A urcat in masina!
a clacsonat! nu m-am intors, a mai clacsonat inca o data! m-am intors si a zambit frumos, si eu la fel!
Parca iar il iubesc sad

Cand simteam ca l=am uitat (sau ma minteam) am dat ochii cu el...

Scuzati-ma daca ati citit mult sau v-am plictisit sad
am nevoie de un sfat...
cryingcrying
simteam nevoia sa ma descarc
:-

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Dar de ce v-ati despartit? Daca inca ai sentimente nu are rot sa te minti singura, mergi si vorbeste cu el. Mai bine regreti acum ca nu a iesit bine decat sa traiesti toata viata cu regretul ca nu i-ai dat o sansa.

9 răspunsuri:
| irocku a răspuns:

Hm. se poate intampla. poate sa fie doar o iluzie faptul ca mai ti la el. gandeste-te la motivul pentru care v-ati despartit. poate ca nu merita sa va impacati. daca simti ca tu chiar vrei sa fi cu el... fa-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza-ti categoriaaaaa!
sad

| HonneOnna a răspuns:

E foarte bine ca te descarci...decat sa tii totul in tine.Eu zic sa te gandesti mai bine daca chiar il iubesti sau nu si sa nu te pripesti pentru ca a iubi inseamna un lucru foarte mare... Daca il mai intalnesti o data,incearca sa vorbesti cu el si daca merge bine, poate chiar e "alesul". Totusi nu te pripi momentan si asteapta sa il cunosti mai bine, caci din cate am citit eu acolo sus, nu prea stii nimic despre el, deci da.i o sansa si nu.ti fa multe sperante.Baftawinking

| anonim_4396 explică (pentru HonneOnna):

Pot sa vorbesc cu tine? sa-ti trimit un mesaj pe privat?

| HonneOnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar te tog

| anonim_4396 explică (pentru HonneOnna):

Ti-am lasat mesaj

| PiinkSmiile a răspuns:

Pai eu zic sa stai un pic, sa te uiti la poze cu el si sa vezi daca simti ceva, daca simti ca iti bate inima.Asta inseamna ca inca il iubesti si nu-l poti uita.
Daca vrei sa-l uiti si sa treci peste, intra in vorba cu el.Fi prietenoasa, fi tare. Daca vei deveni un prieten, vei trece mai repede chiar daca tu inca mai simti ceva.Incearca sa faci invers, in loc sa incerci sa nici macar sa nu mai vorbesti cu el sau altele.
Fi puternicawinking

| CoCoundervibe26 a răspuns:

Mai ai sentimente pentru el.

| dumitirita a răspuns:

Pai de ce il iubesti daca vrei sa-l uiti? Sfat: Continue reletia!