| Uza a întrebat:

Buna!
Ati incercat epilatorul electric cu ceara de la Veet?
Cum vi se pare? merita investitia?

2 răspunsuri:
| Aniana111 a răspuns:

Da este foarte bun si merita pentru ca iti creste parul f. greu si iti lasa picioarele f. fine + o rezerva tine foarte mult. A da si iti recomand sa folosesti doar ceara pentru a te epila si sa nu fol. bicul. :*

| RoxanaMardare a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa apelezi la epilarea definitiva cu IPL (lumina intens pulsata). Este mult mai igienica, confortabila si total nedureroasa. Eu m-am ales cu o foliculita in urma epilarii traditionale si am scapat de problema asta prin epilarea cu IPL. Am fost la Glatt MedSpa si nu regret nicio secunda! Recomand tuturor!