| valentina_6677 a întrebat:

cam cat tin unghiile cu gel? vreau sa imi pun cu 2 saptamani inainte de revelion, o sa reziste pana la revelion?

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Rezista sigur!

Pe mine m-au tinut 3 luni dar au fost si foarte scumpe...

2 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Depinde De Calitate tongue Daca Iti Pui Cu 2 Saptamani Inainte Te Tin Stai Linistita :*

| EsarfaRozZ a răspuns:

Da, rezista, si eu am unghii cu gel si tin foarte bine. data trecuta cand le-am avut m`au tinut in jur de o luna, dar atunci le-am dat eu jos ca nu le-am mai vrut. costa in jur de 100 RON. eu mi-am pus si cu 100 RON, si cu 90...big grin depindehappy