| SweetLolipop a întrebat:

Cum sa imi fac unghiile de revelion? Ceva tutoriale? Mentionez ca nu vreau ceva sofisticat pentru ca nu am unghiile extraordinar de meri.Mulumesc:*

6 răspunsuri:
| Katherine3003 a răspuns:

Ai spus ca nu ai unghiile extraordinar de mari. poti incerca sa combini doua culori. de exemplu unghiile degetelor inelar si mare da-le cu rosu, iar celelalte 3 cu argintiu sau negru. sau foloseste orice alta culoare. sper ca te-am ajutat.
An nou fericit!

| LittleEndian a răspuns:

Iti dau o pagina de facebook:
https://www.facebook.com/Unghiile?fref=ts
Nu vreau sa fac reclama, nu detin aceasta pagina si n-am nicio legatura cu adminii. Dar mereu ma inspira, de fiecare data gasesc aici modele dragute, indiferent de ocazie. Bafta!;)

| Amfitria a răspuns:

Eu zic sa ti-le faci exact cum iti pace tie si cum iti vine bine