| InVisible99 a întrebat:

Buna,
Care aveti ondulatoare de la Remington, care din cele doua modele este mai bun?
Ondulator-de-par-Pro-Spiral-Curls-Remington-Ci76
sau
Ondulator-de-par-Pro-Spiral-Curl-Remington-Ci5319

Funda.Ms happy

1 răspuns:
| QueenR a răspuns:

Sincera sa fiu nu am incercat ondulatoarele lor, dar pot spune ca am placa Remington de aproximativ 4 ani si merge perfect! Nu arde parul mai deloc si sunt foarte multumita de ea, si mai sunt o gramada de persoane care sunt extrem de multumite de marca.
As merge totusi pe Pro-Spiral-Curls-Remington-Ci76, am vazut mai multe review-uri pentru el si pare mai inovativ ca celalalt model.