| ynna93 a răspuns:

Eu am un ondulator de la Philips si sunt foarte multumita de el.
http://uscatoare-si-ondulatoare-par.pricer.ro/preturi/philips-hp4658
asta este, dar daca vrei sa-ti raspund la intrebare cred ca cel mai bun dintre cele doua este acela caruia ii poti regla temperatura, cel la 119 lei.

| piti77 a răspuns:

Categoric al doilea merita cu prisosinta diferenta de 30 de lei.
uite, sa facem o comparatie :
Remington Ci95 Ondulator de par Pearl Wand vs. Remington Ci76 Ondulator de par Pro Spiral Curls
Invelis ceramic avansat cu tehnologie Real Pearl: de 8 ori mai neted, de 5 ori mai durabil vs. Invelis ceramic avansat: alunecare de 2 ori mai neteda, de 3 ori mai durabila
Incalzire rapida in 30 de secunde vs. Incalzire rapida in 60 secunde
Afisaj LCD al temperaturii de la 130ºC la 210ºC vs. Indicator luminos gata de utilizare
Garantie: 60 luni vs. Garantie: 36 luni
in plus, Remington Ci95 Ondulator de par Pearl Wand mai are:
Buton de blocare a temperaturii pentru a preveni schimbarea accidentala a acesteia
Varf rece al cilindrului
Cilindru de forma conica pentru bucle frumoase

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, eu am avut al doilea model, dar acum folosesc modelul acesta: https://www.beautyoneshop.ro/......-2156.html