| PoUfOuLeTe a întrebat:

Care crema depilatoare este mai buna?, eu folosesc una de la farmec cu musetel pentru piele sensibila insa imi creste parul repedeangry.

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Aceea e chiar buna si la un pret acceptabil.Cu toate cremele creste exact la fel de repede pentru ca parul este epilat de la radacina. Daca vrei sa iti creasca mai greu foloseste ceara sau epilatorul

| MissCamelia a răspuns:

Nu exista o crema depilatoare cu efect mai lung, toate dureaza la fel. Daca vrei sa dureze, incearca ceara sau epilator. pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| T30D0RA a răspuns:

Tocmai asta e dezavantajul cremelor depilatoare: parul creste repede.
Si eu folosesc crema de musetel de la farmec.

| Saya_1767 a răspuns:

Foloseste Veet.Iti lasa picioarele finehappysi nu irita

| smaranditza a răspuns:

Nu crema este de vina, ci, poate(laughing ) ADN-ul tau

| Firefly a răspuns:

Si crezi ca daca schimbi crema depilatoare parul nu o sa mai creasca asa repede?
Te inseli.Parul ca creste la fel de repede, indiferent ce crema vei folosi.
Daca vrei ca epilatul sa fie de durata, foloseste ceara.Sunt multe produse in magazine. Daca nu vrei sa te complici cu ceara fierbinte, foloseste benzile cu ceara rece.
Alta optiune ar fi aparatul de epilat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veet:X