| anonim_4396 a întrebat:

Hey.am o crema depilatoare de la farmec pentru piele sensibila? ce credeti este buna? daca ati folosit cat timp dureaza panba va creste din nou apr? funditsha + vot

Răspuns Câştigător
| Annie a răspuns:

Maxim 5-7 zile dureaza pana creste din nou parul ai grija sa nu ti mai mult decat scrie pe prospect ca eu am patit-owinking

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu am folosit`o si sincer nu este chiar atat de eficienta, parerea mea.Consumi aproape tot tubu` la o singura epilare si parul creste intr-o saptamana si ceva.

| anutza a răspuns:

Depinde eu m-am iritat de la ea acum folosesc Veet

| KaterinaPetrova a răspuns:

Crema de la farmec.este naspasad miroase fff urat. stai 10 min cu ea pe picerelaughing ca sa zic asa.si nici macar nu iti ia parul.iti dai seama ca in zona inghinala nici atat nu o sa ti-l ialaughing); d. deci eu sunt tootall dezamagita. in schimb o poti incerca pe cea de la avon.este fff buna.in 2 min iti ia parul nedorithappy si costa maxim 15 lei.stii ca la ei preturile diferatongue fundoi?

| Asdffd a răspuns:

Pf.degeaba ai luat`o acum depinde cum e pielea ta eu am folosit`o si toata m`am iritat incearc`o pe cea cu aloe dar in niciun caz pe cea rapida aia care in 3 minute ii gata. sau incearca de la elmiplant.dar cea mai buna este spuma de la veet costa in jur de 27-30 lei happy

| PetreConstanta a răspuns:

Depinde de corpul tau

| Azeℓℓe a răspuns:

Si eu tot Crema depilatoare de la Farmec folosesc. E bun. Dar iti creste parul repede. :-s. Te tine cam 4 zile sa zic. Oricum. ceara este cea mai buna. te tine o luna.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Mie imi ia o luna si un pic sa-mi creasca la loc. Ma rog, nu prea mult, dar crestehee hee
Si crema chiar este buna. Asta a fost prima mea crema depilatoare si intr-adevar e chiar foarte buna!
P.S.: Am pielea sensibilawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este f eficienta eu sunt baiat nu stiu ce sa iti recomand.blushing

| Diidiiana a răspuns:

Si eu folosesc tot aceeasi crema si parul creste ca si cum te-ai depila cu lama deoarece crema nu face altceva decat sa arda parul. nu il scoate din radacina. ai grija sa nu tii mai mult decat se cere pe prospect. la mine scria 5 minute si o las 7 ca sa se arda bine parul ca am patit ca nu s-a dus tot si ii naspa. sper ca te-am ajutat. Fundita?happy

| miley_2636 a răspuns:

Da