| AidaAmaranta a întrebat:

happy Care e cea mai buna mascara? MaxFactor? Sau Loreal.Sau stiti si altele? care sunt ff bune?! Nu conteaza pretul, doar sa fie foarte buna. Multumesc Mult! Ofer Fundita!

Răspuns Câştigător
| AndyNyappy5 a răspuns:

Buna! am avut o gramada de tuburi de rimel, dar cel mai bun dupa mine e Black and Long de la Deborah Milano. il am in varianta waterproof. eu il folosesc in combinatie cu unul primit cadou de la Yves Rocher, nu stiu cum se numeste, stiu doar ca e de volum.big grin mi-am cumparat recent volum express de la maybelline, cel in tub roz pentru curbare...si nu e excelent. adica e bun dar nu miraculos! plus ca s-a uscat deja, dar il am de vreo 3 luni. super shock de la avon mi se pare foarte bun, il recomand! am luat recent super magnify tot de la avon si nu e chiar...genial. mi se pare mai bun shockbig grin. deci recomandarea mea este: Black and Long Deborah Milano si SuperShock cu un rimel de volum. bafta! :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la L*Oreal sau Chanel!
Pa, pa.

| Sapphire a răspuns:

Mie imi plac Mascara Supershock de la Avon si Maybelline New York Volum Express. happy

| ancutsa13 a răspuns:

Sunt foarte bune cele de la Bourjois: http://www.frumusetefemei.ro/......00x300.jpg si http://primped4.hcdn1.net/......shes_d.jpg (in jur de 50 lei fiecare)
si de la Givenchy http://color.delush.com/images/givenchy_mascara.jpg e extraordinar (in jur de 100 lei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai doua variante : pentru lungime sau pentru volum, intra pe www.beautycyle.ro ( este o divizie de cosmetice de foarte buna caliatea a firmei Amway, dar cu preturi accesibile), un mascara costa la pret de distribuitor 51 lei.