| KentuckyF a întrebat:

***Ofer funda! Se merita un caine Beagle cu Pedigree? Nu conteaza pretul, intreb daca se merita. Ofer Funda! ***

Răspuns Câştigător
| Raduuuuu a răspuns:

Da se merita, cainii Beagle sunt foarte inteligenti si amuzanti sa nu mai zic frumosi si mananca orice ( credem cand spun orice ma refer la multe lucruri precum GPS sau carbuni si preferatii lui papucii). Daca il dresezi poti chiar sa faci bani cu el, nu este genul meu dar am inteles ca miros trufele foarte bine. Acum este alegerea ta, sper ca am fost de folos!

| KentuckyF explică (pentru Raduuuuu):

Asta e bine! Catelul meu, Panda, un pechinez a fugit in ziua de 28.12 si suntem toti f tristi.Prima data cand tata a zis ca o sa luam alt caine m-am gandit la beagle si-mi aduc aminte de Beagle-u ala bicolor din Peanuts :))M-am interesat f mult si am cazut de acord dar inca mai au indoieli.Catelul are Pedigree(de rasa) cu tatal si mama Beagle, si il cumpar de la o cunostinta a unei cunostinte de-ale mele. Poze la familii si fostii clienti pe http://monikakovacs.sunphoto.ro si-mi sunt f dragi beagle-ii.

9 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Eu zic ca se merita sa cumperi unul, sunt foarte frumosi si draguti! daca ai posibilitatea sa iti cumperi unul nu mai ezita

| Just4Joker a răspuns:

Şi eu tot beagle am. Bineînteles că se merita... Nu ştii ce pierzi!
Fundă?

| Camy333 a răspuns:

Eu spun ca da happy

| radimna77 a răspuns:

Se merita. eu imi hranesc beagle-ul cu pedigree si este sanatos si fericit(mai plinut)

| radimna77 a răspuns:

Se merita. eu imi hranesc beagle-ul cu pedigree si este sanatos si fericit

| AditzaNIKE a răspuns:

DA,Funda

| Smooty a răspuns:

Da, se merita! e super love struck. Funda? happy

| Stelutzaa a răspuns:

Da, merită! Pt k Este așa de dragalaș si deadorabil, si plus
ca e si loial si sora mea, si-a cumparat un catel, beagle cu pedigree. si este pur si simplu adorabil, eu spun k se merita sa-l cumperi, si fundita please :*:*