| ZeyHoran18 a întrebat:

Buna cat de curand mi am cumparat ca de amuzament unghii false si in pachetel imi da un lipici care nu era bun ce pot folosi pentru lipire ca sa se poata dezlipi unghia usor?

Răspuns Câştigător
| anonima0101 a răspuns:

Eu cand imi pun unghii false folosesc superglue, se dezlipesc foooarte usor ( in caz de ai auzit chesti de genul " nu o sa ti le mai poti dezlipi daca folosesti superglue ")

2 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Le poti lipi cu Super Glue si cand vrei sa le dai jos, folosesti apa fiarta. Adica introduci degetele in apa aceea.
Pa!

| Fumiko a răspuns:

Buna,ai putea folosi ceva gen Superglue (sau cum se scrie big grin), am vazut multe colege ca folosesc asa ceva, daca nu pui forte mult ti se vor dezlipi mai repede.Altceva chiar nu imi trece prin cap.Succes!