| love0910 a întrebat:

Cat m-ar costa urmatoarele produse de make-up? Un fond de ten, un BB cream, un blush, un balsam de buze, o pudra si un rimel. Pretul aproximativ pentru fiecare produs in parte, daca se poate de la AVON daca nu nu conteaza...un pret aproximativ. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/

I-a intra tu pe site-ul asta si uita-te singurica. Au preturi foarte accesibile si produse de calitate!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaah, am uitat sa precizez ca mereu sunt reduceri pe site-ul acela. Am facut si eu ceva comenzi si sunt chiar bune! Te pup.
Un alt site unde iarasi sunt produse foarte bune, dar ceva mai scumpe e asta:
http://www.makeup-shop.ro/

Si inca ceva. NICIODATA sa nu-ti comanzi fond de ten de pe internet, pentru ca e posibil ca nuanta sa nu corespunda cu imaginea si trebuie sa testezi fondul de ten inainte sa-l cumperi; sa vezi daca ti se potriveste nuanta, daca iti place cum se intinde etc.

| love0910 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult de tot! Iti sunt recunoscatoare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru love0910):

Cu mare drag! :*

| Mexx99 a răspuns:

Buna! Depinde de la ce marca o sa le cumperi.
Un BB cream incepe de la 15 lei si poate ajunge si pana la 30-40.
Blush-ul...sa zicem ca de la 20-25 pana pe la 40.
Un balsam de buze de la vreo 6 lei, daca iti doresti ceva lejer si fructat nu prea colorat pe buze iti recomand cel de la Oriflame cu rodie.
O pudra...la Avon nu cred ca gasesti sub 25 lei.
Un rimel in jur de 20 de lei la Avon.
Uita-te pe site la Avon, Oriflame si Yves Rocher.( Recomand Yves Rocher pentru ca au reduceri bune si primesti o multime de cadouri )!kiss

| Mexx99 a răspuns (pentru Mexx99):

Scuze,nu am vazut ca ai scris si fond de ten.La Avon gasesti fond de ten de la 15 lei ( Color Trend) pana pe la vreo 50 lei.Eu zic totusi sa iti iei un BB Cream pentru ca au acelasi rol, si BB Cream este si mai lejer de purtat, mai ales ca e vara si cald.Totusi daca ti sa cumperi un fond de ten, ia unul la vreo 30 lei.

| love0910 explică (pentru Mexx99):

Un blush, stii cumva cat costa?

| Mexx99 a răspuns (pentru love0910):

Scuze ca iti raspund cu intarziere.In jur de 25 lei la Avon.