| amethist a întrebat:

Buna!caut urgent un reprezentant avon din timisoara(de preferat cineva serios).cine poate sa ma ajute sa lase id-ul sau un numar de telefon.multumesc!

1 răspuns:
| gianyg a răspuns:

Din pacate nu sunt din timisoara. Dar daca esti client al nostru, crezi in produsele noastre de ce nu vrei sa fi tu client direct. asa ai acces la brosura, ai cont online, acces la cea mai activa comunitate de femei din Romania discounturi in ftie de cat comanzi, produse cadou, competitii la fiecare 3 saptamana, platforma de training online. Sunt Senior Coo si am inscrisi din toata tara. Hai sa comunicam pe surse_gia@yahoo.com