| R0011 a întrebat:

Ce as putea face ca parul meu sa nu mai fie atat de moale sau sa nu se mai electrizeze? E foarte moale si se electrizeaza intr`una...Mersi si

Răspuns Câştigător
| 93ely a răspuns:

Incearca sa te clatesti cu zeama de la o lamaie, cu apa mai putin fiarta ca din cate stiu apa rece intareste firul de par.sau foloseste putina spuma de par ca mai inatreste firul parului...acum depinde de ce tip d par ai ca daca parul tau asa e nu ai ce sa ii fc happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește gama Dove pentru păr electrizat/fortifiant. Renunță la uscătorul de părul.
Pa, pa.

| YoAnNa a răspuns:

Incearca sa folosesti sampoane pentru par rebel...Eu am unul de la Syos si chiar mi se pare foarte bunwinking

| LostHappiness a răspuns:

Sa folosesti o perie cu dinti din lemn [materiale naturale] happy Si sa usuci parul cu uscatorul la o distanta de minim 20 de centimentri parca happy Bafta!

| Ale_1302 a răspuns:

Poate asa ti-e tie parul mai moale...sau poate de la balsam [daca` folosesti`] happy