| IuliaaandaaaIsbff a întrebat:

Ce as putea manca ca sa ma ingras putin?laughing)Am 1.52 si 37 de kg.si mi se pare ca sunt f slaba... [Fundawinking]

Răspuns Câştigător
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Pai sincer zis esti slaba dar nu chiar foarte,daca tu chiar vrei sa te ingrasi manca mancare de la mac, nu fa miscare, multe dulciuri dar eu zic ca greutatea ta este aproape ideala

4 răspunsuri:
| IuliaaandaaaIsbff explică:

Ceva mai sanatoswinkinghappy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ar trebui sa ai 42 de kg.dormi mult, mananca multa mancare fast food

| adyy95 a răspuns:

Cand vrei sa te ingrasi nu prea poti manca sanatos! mananca branzeturi bea lacatate cu continut crescut de grasimi ia cina cu vreo 3-4 ore mai tarziu cu vreo 1 inainte de culcare o sa se vada rezultatele! funda?

| davidknox a răspuns:

Du-te ia-ti o shaorma de la dristor mananc fast foduri carne de porc si dulciuri