| Anutzssa a întrebat:

Buna:*. Ce benzi depilatoare sau creme depilatoare sunt foarte bune? Am incercat benzile de la Veet dar nu mi se par foarte bune.

4 răspunsuri:
| alicutza113 a răspuns:

Eu zic sa te duci la plafar si gasesti acolo ceara pe care o poti refolosi! aia e cea mai buna, nu ramane niciun fir!

| Licurici_2266 a răspuns:

Crema depilatoare de la Farmec este foarte buna, cu toate ca ambalajul nu este la fel de interesant ca la Veet. Poti sa folosesti crema depilatoare. happy

| Iuliana94 a răspuns:

Pai benzile Veet am auzit ca sunt cele mai bune.Restul nu sunt deloc ok, adica nu sunt eficiente.

| Anutzssa explică (pentru Iuliana94):

Si eu am auzit ca benzile de la Veet sunt cele mai bune dar mie mi-a ramas ceara pe picioare laughing