| larisuka a întrebat:

Buna ce faceti voi?
eu nu asa bine sunt foarte complexata d cum arat.nu`mi place deloc.in plus cred ca sunt o urata dar asta e as vrea sa stiu daca pentru baieti conteaza mai mult aspectul fizic sau ce? mssss mult va pup

21 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Larisuka, unde vezi u ca esti urata? Eu m-am uitat la poza ta si chiar mi se pare ca arati bine big grin Nu iti mai face griji.Intradevar pentru baietii este important felul cum arati.winking
Ai incredere in tine happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

AndrusKanu: Lasa ca am sp eu in locul tau happy

| Marii a răspuns:

Daca tu te crezi urata si cei din jurul tau la fel te vor considera, incearca sa-ti acorzi mai multa incredere, incearca sa iesi in evidenta cu calitatile pe care le ai, din cate stiu eu oamenii se uita si in interiorul omului nu numai la fizic.

| Sara2 a răspuns:

Eu cred ca esti o simpla fitoasa si vrei sa fii mai mult bagata in seama, sincer esti frumoasa

Shin
| Shin a răspuns:

Nu pot sa zic ca neaparat conteza mai mult aspectul fizic... dar daca nu ma simt atras de o anumita persoana nici nu incerc sa o cunosc mai bine (cat pentru o relatie). Deci... e destul de important tongue
P. S. Nu arati rau deloc. Daca eram cu cativa ani mai tanar... laughing
Shin tongue

| marsy a răspuns:

Nu konteaza doar aspectul fizic. dar si cel moral. asa ca baietii gasesc multe lucruri interesante nu numai la felele froomose

| covexrobu a răspuns:

Daca tu esti in poza atunci cred ca trebuie sa iti dai jos ochelarii de soare si sa te uiti asa in oglinda. Din cate am vazut esti chiar foarte draguta. Nu stiu de unde iti venii ca esti urata. Conteaza aspectul fizic dar intr-o proportie mai mica.

| machupicchu a răspuns:

Am vazut femei-fete mai putin frumoase fizic, cu mult mai multa "trecere" la baieti-barbati, decat atele frumoase...

| Parintele a răspuns:

Lasa fitele astea.esti o pitzipoanca dragutawinking Mai mult pentru baieti conteaza aspectul fizic.

| Andreeagen a răspuns:

Inainte sa iti raspund m-am uitat putin la poza ta, si vreau sa iti zic ca nu tr sa fi miss univers ci doar sa arati cat de cat bine si dn punctu ast ade vedere u esti ok, zic k tr sa arati cat de cat bine pentru ca da baietii se uita si la aspectu fizic si ca sa se apropie de o fta tr s afie acceptabila dp care daca fta e draguta si pe placu lor nu mai conteaza km aratahappy dar aici depinde de fta respectiva.sa se faca placutahappyAaa si toata lumea are complexe dar tr sa le depasesti sti km uitate la cineva si zici aa asta are urechile muult mai mari k minewinking aaa uite asta e mult mai asa ca mine si se rezolva laughing

| AndrusKanu a răspuns:

Dă-ne nişte poze ca să ne dăm noi cu părerea. happy

| AndrusKanu a răspuns:

De acord cu mumoasa, dar n-am vrut s-o zic direct... whistling

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Buna!
Bine...
laughing
doamne...
uitate omule la tine!
arati naspa?
arati pe naiba!
arati bine!
si...
da asta cred toti baietii.ca daca au o fata dezvoltata se dau mare blah blah blah chatterbox
Si dupa cum vad in poza nu ai problemebatting eyelashes
Bye

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dar nu esti urata raised eyebrows esti chiar draguta

| turtl3 a răspuns:

Vanezi complimente?

| adi_7507 a răspuns:

Complexata dar cu poza de pitzi la avatar? Hilar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti operatii estetice atuncilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca arati asa de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am impresia ca ai nevoie de complimente, de-aia pui intrebari din astea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti urata si cred ca stii asta....adika ce inseamna asta vrei ca lumea sa te laude?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic dar cel mai mult ceea ce esti u cu adevarat...fiecare e frumos in felul lui nu trebuie niciodata sa te descurajezi ci sa gandesti pozitiv ...si in plus arati binewinking