| Nimic234567 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de la baieti ...cum definiti voi o fata urata. (Nu trebuie sa fie doar despre aspectul fizic, si la personalitate)

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pe partea de personalitate, sa zicem, sa fie cu doua fete, sa-ti spuna una si sa faca alta, asta cred ca e cel mai urat.
Cat depre aspect fizic, nu ma pot pronunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste Cu o voce ridicat se cearta din orice prostie, zbiara mai pe scurt baietoasã. Poarta un zâmbet fake si râde fake, la aspectul fizic mai mult conteazã hainele daca incearca prea tare sa atraga atentia asupra ei, gen pitipoance de cartier.

| Kerre a răspuns:

Practic in zilele noastre fetele urate sunt acele care nu sunt machiate/vopsite, sunt urate la fata si nu au fund/tate care sa iasa in evidenta.