| AnneM123 a întrebat:

Buna, ce fel de coafura pot face daca am parul putin mai lung de umeri? Si nu foarte mult volum, si extensii nu mi permit sa mi pun, voi ce spuneti ca ar merge?

2 răspunsuri:
| elena97890 a răspuns:

Depinde de forma fetei, cauta pe internet sa vezi ce forma ai si o sa.ti apara si coafuri potrivite

| Opianne a răspuns:

Daca ai o placa de intins par, îți poți face bucle cu placa. E foarte ușor și sunt și o grămadă tutoriale pe YouTube. Încearcă să găsești o vloggarita cu aceleași trăsături va tine și pune in practică sfaturile ei pentru par și chiar make-up. Succes!