| ElenaaaAdina a întrebat:

Am parul putin mai lung peste umeri (sunt fata) parul are prea mult volum.
Ce pot sa fac sa ii mai scad din volum? Sa renunt la balsam?

Răspuns Câştigător
| manumescbosssdeboss a răspuns:

Te duci la salon sa ti-l fileze, iar daca folosesti feon ...nu mai fa asta.In problema ta, balsamul nu are nicio treba. Si eu am parul foarte voluminos.Arata ca o capita de fanlaughing)

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Placa
Tratament cu keratina
Vopsit (in nuante mai deschise)

| Violleta2022 a răspuns:

Sa folosesti un balsam pentru par matasos, care nu-l mai infoaie, ca cel pentru volum.

| Dishka a răspuns:

Buna! In primul rand ar trebui sa renunți la feon lăsând să se usuce de la sine

| DauSfateBune489 a răspuns:

D-ai cu {par_volum} - m^3