| sweetys a întrebat:

Ce metode naturale de albire si de detartrare a dintilor stiti, ceva usor de facut acasa. Stiu ca e mai usor sa te duci la dentist, dar pana si ei recomanda detartrajul cu produse naturale deoarece ce fac ei iti distrug dintii. Cea cu pasta de capsuni am incercat-o si nu a dat rezultate si am mai stricat si capsunile degeaba. FUNDA

2 răspunsuri:
| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 a răspuns:

Poti sa te speli cu bicarbonat pe dinti si eu am incercat si a dat rezultate