| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode naturale stiti pentru a-i da parului mai mult volum?batting eyelashes
Mersii. Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Dupa ce te speci pe par prinde`ti`l intr-un coc rebel in varful capului. dimineata cand te vei trezi vei avea parte de mult volum.
O alta metoda e sa-ti usuci parul cu capul in jos, mai ales la radacina.
Si sa nu`ti piepteni parul cat e ud.
Baftahappy

4 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna!:-h eu iti recomand un sampon de la yves rocher pentru. volum costa aprox. 10 lei si este chiar ff bun, produsele de la yves rocher sunt fabricate in franta, si sunt produse bio eu tot timpul folosesc yves rocher si sunt fericita. fundita? uite un link dupa poza:http://www.google.ro/......tp?/imgres al doilea este pentru. volom.

| T30D0RA a răspuns:

Tapeaza-l. Sa ai la indemana si un fixativ.

Răspuns utilizator avertizat