| XeeX a întrebat:

ce metode de crestere a parului stiti?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uleiul de ricin sau samponul favisan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste tinctura de ardei iute. O poti cumpara de la magazinele de tip Plafar sau o poti prepara singura in casa, folosind cativa ardei iuti taiati marunt si lasati la macerat in alcool timp de o saptamana.
Tinctura se aplica zilnic, timp de o saptamana, prin masaj usor, la radacina firului de par. Nu ingrasa parul, nu ustura, este posibil doar sa simti o usoara incalzire la nivelul scalpului, deoarece stimuleaza circulatia sangelui.
Te pup!