| anonim_4396 a întrebat:

ce'mi recomandati pentru acnee.am cosuri pe frunte. dar am si pe obraji.am folosit de la oxyance crema, lotiunea purificatoare si gelu, am mai folosit si zineritu', si crema corectoare de la Bioderma, isotrexin si mai multe.si tot nu'mi trec. ajutati-ma va roggggggpuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Izy a răspuns:

Uite aici cateva produse testate si incercate de mine http://machiajochi.ro/cosmetice-guinot/208/

| Andruza a răspuns:

Bună, păi dacă ai încercat orice produs, ți-a mai rămas să te duci la un doctor specialist și să îți recomande el/ea ceva.
Baftă.

| ytalyanu a răspuns:

Ati dau un sfat, trebuie sa faci un ceai de musetel, iar dupa ce fierbe stai deasupra recipientului cu capul acoperit timpa de 10 minute dupa care lasi sa se usuce tot aburul dupa fatafaci lucrul asta timp de cel putin 7 zile, seara inainte de culcare, are efect garantat

Răspuns utilizator avertizat
| florentina_9671 a răspuns:

Buna! si eu am aceeasi problema cu cosurile dar am decat pe frunte si se intensifica in perioada menstruatiei. eu mi-am luat o crema de la farmacie se cheama mebra si costa in jur de 5-6 lei. mi-am dat cu ea si cam intr-o jumatate de ora au inceput sa mi-se desumfle "guguloaiele"...si-a luat si varul meu care si el la fel are probleme cu cosurile dar la el nu a avut prea mare efect, depinde si de picmentul pielii, dar oricum cauta pana gasesti ceva compatibil cu pielea ta, dac vrei sa cumperi cremea, sa ceri la farmacie crema mebra cu vitamina A pentru ca exista mai multe tipuri de crema de la aceasta firma. sper sa-ti fie de folos :*:*:*