| Cîrlan_Andreea-Adelina_2000 a întrebat:

Ce parere aveți despre brațarile pentru pandative de pe site-ul charm.ro, merita sa achizitionez una?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ti-a placut ceva, cumpara-ti, cu toate tine cont inainte sa cauti despre site pareri, sa vezi daca produsele in sine sunt de calitate sau sunt livrate corect, precum sunt si aceste review-uri din partea celor care au comandat de pe site.
Ai putea opta pe Pandora, au magazine peste tot in Europa si sunt foarte cunoscuti. http://www.pandora.net/ro-ro/products/bracelets/by/sort-by/pl