| IIIshaneIII a întrebat:

Ce parere aveti despre bichon havanez, merita sa achizitionez unul?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Meriă. Este un căţel adorabil.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce exprimare... e un caine, o fiinta, nu vreun obiect/telefon.
Eu nu mi-as lua, prea multa lume are rasa asta incat deja devine plictisitoare.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Toti bichoni sant draguti depinde pentru cel iei? vrei sa faci afacere cu pui cauta sa vezi care din rasa lor e mai scump

| IIIshaneIII explică (pentru BububucatorulBubycus):

Nu maq intereseaza pentru profit, pur si simplu am vazut la cineva si era foarte adorabil, si jucaus si am zis ca merita sa am si eu unul